Opowiedz nam o swojej wymarzonej podróży – zaprojektujemy ją specjalnie dla Ciebie.

Od 10 lat projektujemy podróże, piszemy recenzje najlepszych hoteli z całego świata oraz relacje z naszych wypraw – odwiedziliśmy już ponad 50 krajów świata na wszystkich kontynentach. Czy zdajesz sobie sprawę, jak ważną sprawą w czasie podróży jest hotel? Spędzasz w nim blisko połowę swojego wyjazdu i odpoczywasz po powrocie z każdej wycieczki. Gdy dobrze wybierzesz – może stać się wspaniałą częścią Twojej wakacyjnej przygody. Współpracujemy zarówno z najlepszymi hotelami na całym świecie jak i z niezależnymi hotelami typu boutique.

Wiemy, czym powinien wyróżniać się dobry obiekt i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze. Wrażeniami z naszych wypraw dzielimy się z czytelnikami renomowanych tytułów takich jak National Geographic Traveller, Poznaj Świat czy Business Traveller. Śledzimy też kulinarne trendy – współpracujemy z najlepszymi szefami kuchni oraz szkołami gotowania na całym świecie. Nasze recenzje i wywiady z mistrzami kuchni publikujemy w magazynie Food and Friends.

design-travel
design-travel
design-travel

Zdejmujemy z Ciebie cały stres związany z planowaniem i oszczędzamy Twój czas. Dostarczamy propozycje aktywności i atrakcji najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Negocjujemy dla Ciebie najlepsze ceny i dzielimy się naszym doświadczeniem. Najtańszy lot? Najlepszy hotel? Najlepiej dopasowane atrakcje? Skontaktuj się z nami.

Jak powstaje Twoja podróż?

design-travel

1) Analizujemy informacje

Aby zaplanować Twoją podróż potrzebujemy kilku informacji, które pozwolą nam poznać Twoje oczekiwania odnośnie pobytu. Napisz do nas, w jakiej grupie będziesz podróżować, jakie są planowane daty pobytu, kierunek podróży, jaki jest cel i charakter wyjazdu.

tel. +48 579 66 85 66

design-travel

2) Kontaktujemy się z Tobą

Po przeanalizowaniu informacji z formularza skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy kilka wstępnych propozycji.

Uwaga, możemy zadać trochę dodatkowych pytań. Dzięki temu szybko ocenimy, jaki typ podróży, hotel i rodzaj atrakcji będzie do Ciebie najlepiej pasować.

design-travel

3) Wysyłamy plan

Bazując na zdobytych informacjach, Twoich preferencjach i naszym doświadczeniu stworzymy wstępny, ramowy plan, który po Twojej akceptacji wzbogacimy w szczegóły. Co powiesz na „Szlakiem kalifornijskich win”, „Miesiąc miodowy na Bali”, „Rafting na Kostaryce” czy „Nieodkryte skarby Chin”?.

Jaka będzie Twoja wymarzona podróż?