Hotele


Ascott Makati
Glorietta 4, Ayala Centre, Makati City, Filipiny - Pokaż mapę
Ascott to obiekt usytuowany w nowoczesnym wieżowcu ze stali i szkła, który góruje nad miastem Makati. Obiekt oferuje apartamenty z wyżywieniem we własnym zakresie i widokiem na miasto.
Hotel Piwniczna SPA&Conference
ul. Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5, Piwniczna, Polska
Hotel Piwniczna SPA&Conference położony jest nad malowniczym brzegiem rzeki Poprad. Ten czterogwiazdkowy obiekt dysponuje spa, w którym Goście mogą bezpłatnie korzystać z basenów, saun i wanien z hydromasażem. Na miejscu ...
Fabryka Wełny Hotel & SPA
ul. Grobelna 4, Pabianice, Polska
Obiekt Fabryka Wełny Hotel & Spa jest usytuowany 11 km od Łodzi. Ten czterogwiazdkowy, wielokrotnie nagrodzony hotel mieści się w budynku dawnej fabryki z XIX wieku.
HOTEL SPA DR IRENA ERIS POLANICA ZDRÓJ
ul. Dębowa 19b, Polanica Zdrój, Polska
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój usytuowany jest w pobliżu Parku Zdrojowego w Polanicy-Zdroju. W obiekcie znajduje się Centrum SPA z kompleksem saun i basenem.
Mamaison Hotel Le Regina Warsaw
Kościelna 12, Warsaw, Polska - Pokaż mapę
Pięciogwiazdkowy hotel Mamaison Le Regina Warsaw oferuje zakwaterowanie na pięknym Starym Mieście w Warszawie. Dzieli go 1,2 km od Muzeum Historii Żydów Polskich.
Banyan Tree Mayakoba
Carretera Federal Chetumal Puerto Juarez, Playa del Carmen, Meksyk - Pokaż mapę
Ten pięciogwiazdkowy ośrodek położony jest 10 km od centrum miasta Playa del Carmen i oferuje luksusowe wille z prywatnym basenem oraz ogrodem krajobrazowym.