Nowy Design W Hotel Barcelona

hotelowy pokój z dużymi oknami z widokiem na morze

Nowy Design W Hotel Barcelona

W Hotels Worldwide Barcelona rozpoczął redesign 473 pokoi i apartamentów. Hotel, którego nowy wystrój wnętrz ma nawiązywać do energii miasta i rozrywkowego stylu życia mieszkańców i odwiedzających Barcelonę gości.

W Barcelona od otwarcia w 2009 roku, jest jednym z najbardziej charakterystycznych punktów miejskiego wybrzeża. Charakterystyczny kształt budynku, przypominający żaglowiec, zapewnia gościom fantastyczny widok na morze. Teraz hotel ma stać się prawdziwą ikoną plażowego luksusu.

Oprócz nowego wystroju wnętrz, wszystkie pokoje zostaną wyposażone są w szereg nowości, w tym ekspresy do kawy Nespresso, 49-calowe telewizor z płaskim ekranem oraz system nagłośnienia Bose z łącznością bluetooth.

W Hotels zapowiedział również, że w Barcelonie uruchomi wkrótce pierwsze w Europie W Sound Suite, prywatne studio muzyczne do wynajęcia, z oddzielnym cichym pokojem do tworzenia tekstów. Artyści, muzycy studyjni będą zatem mogli tworzyć w profesjonalnych warunków również podczas weekendowych wypadów do Barcelony. Oczywiście studio będzie dostępne również dostępne dla wszystkich gości hotelowych, którzy poczują przypływ weny twórczej.

Leave a Reply

Newsletter

baner zachęcający do wyjazdu do Kolombo

Popularne wpisy